Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Tarkan Karadeniz Ereğli Konseri (30 Haziran 2013)

Tarkan Karadeniz Ereğli Konseri (30 Haziran 2013)Megastar Tarkan 30 Haziran 2013 Pazar günü Zonguldak Karadeniz Ereğli de 20. Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali kapsamında konser verdi.
Festivallerin birinci gününde Sibel Can ve Teoman sahneye çıkarken, ikinci gününde O Ses Türkiye’ yarışması finalisti Ayda Mosharraf, Gülşen ve Murat Boz gibi isimlerle buluşan Zonguldaklılar, üçüncü günde Dünyaca ünlü sanatçımız Tarkan ile buluşuyor. Mosharraf Ahmet Kaya’nın ‘Söyle’ şarkısını da seslendirdirirken Gülşen ise Yatcaz Kalkcaz şarkısıyla hayranlarını coşturdu.
Şarkılarıyla ve danslarıyla tüm Dünyayı kasup kavuran çıkardığı her albümü rekorları altüst eden megastarın sahneye çıkmasıyla adeta yer gök inledi. Türkiyenin dört bir yanından kendisinikaradeniz-eregli-konserleri-2013 izlemeye gelen hayranlarını coşturarak unutamayacakları bir anı yaşatırken şarkıları ve müthiş sahne performansıyla alkış aldı.
İzleyiciler arasında bayan hayranlarının kendisini daha yakından görebilmek amacıyla ön taraflara doğru akın etmeleri kısa bir izdihama neden olsada güvenli ekiplerinin araya girmesiyle bir sorun oluşmadan olaylar önlendi.
Karadeniz Ereğli Belediye Başkanının açıklamalarına göre bu yıl Sevgi Barış Dostluk Ödülünü Tarkana takdim edeceklerini diğer ödülü ise Ünlü futbolcu Mesut Özile verileceğini ifade etti.

Bu yazımız 1.070 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*