Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Sima Şerafetinova Kimdir? Biyografisi

Sima Şerafetinova Kimdir? Biyografisi

Sima Şerafetinova Kimdir?
İşte Benim Stilim yarışmasında 3. Sezon adaylarından olan Azeri Güzel Sima Şerafetinova hakkında yazmış olduğumuz bu yazımızda Nerelidir? kaç yaşındadır ve kendisi ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz.
Biyografisi : 1998 doğumlu genç aday 1,85 boyundadır. Azerbeycandan yarışmaya katılmaktadır. Azerbeycan da yapılan Best Model 2014 Güzellik yarışmasında birinci olmuştur.
Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okumaktadır. Azerice, Türkçe, Rusça İngilizce, Ukrayna ve İspanyolca dilleri olmak üzere 6 dil bilmektedir.
Genç yaşına rağmen 13 yaşından itibaren fotomodellik, Azerbeycan da televizyon kanallarında stand up ve jüri üyeliği yapmış ve tanınan birisi olmayı başarmıştır. İlk başta Babasının bu tarz işlerle ilgilenmesini istemediğini daha sonra ise izin verdiğini ifade etti.

Sempatik tavırları ve güzelliğiyle yarışmanın dikkat çekici isimlerinden birisi olmayı başararak ilerleyen yıllarda adından sıkça söz ettireceği çeşitli sitelerde yorum olarak ifade edilmektedir.
Kendisi hakkında görüşleriniz konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.
Sosyal Medya Adresleri : https://instagram.com/simaserafetdinova/
Sima Şerafetinova fotoğrafları

Bu yazımız 2.938 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*