Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Sibel Can Bostancı Gösteri Merkezi konseri (2012)

Sibel Can Bostancı Gösteri Merkezi konseri (2012)Türk Müziğinin eşsiz seslerinden olan Sibel Can 3 Kasım Cumartesi 2012 tarihinde  Bostancı Gösteri Merkezinde sevenleriyle buluştu. Konsere ilginin bir hayli olduğu gecede ünlü şarkıcı eski ve yeni şarkılarıyla kendisini izlemeye gelenlere unutamayacakları bir gece yaşattı.
Yoğun istek üzerine bu yıl 3. kez Bostancı Gösteri Merkezinde konser veren Sibel Can bir ara sahneden aşağıya inip şarkılarını seslendirmeye başlayınca Onu yakından görebilmek için önlere doğru akın eden izleyiciler izdiham oluşturdu.
Konser öncesi basın mebsuplarının sorularını yanıtlayan güzel şarkıcı üzeri taşlarla bezenmiş uzun kirpikleriyle dikkat çekti.
Gizia imzalı elbisesiyle sahnede hem kulağa hem de gözlere hitap etti.
Saçlarını kısa kestirerek, rengini değiştiren Sibel Can, saçlarında değişikliği ve yeniliği çok sevdiğini ifade ederek elbisesinin adını da ‘Kasımda aşk başkadır’ koyduğunu söyledi.
Orhan Gencebay’ın Bilmesin O Felek’ adlı şarkıyı seslendirerek dinleyicileri büyüleyen ünlü sanatçı konserine bu şarkıyla başladı. Gencebay’ın gecesinde Miami’de oğlu Engincan’in okulunda ‘Aile Haftası’nda olduğunu belirten Sibel Can, ‘Gecede bulunamadım, bu gece onun şarkısıyla konserime başlıyorum. Ben onun kızı gibiyim, ona sevgilerimi yolluyorum’ dedi.
Yaklaşık iki saate yakın sahnede kalan başarılı sanatçı seslendirmiş olduğu şarkılar kadar güzelliği ve zerafeti ilede dikkat çekti.
3 Kasım Cumartesi 2012 Sibel Can Bostancı Gösteri Merkezi konseri Resimleri:
(Fotoğrafları üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz.)

Bu yazımız 1.930 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*