Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Sezen Aksu Bostancı Gösteri Merkezi Konseri (8-9 Şubat 2013)

Sezen Aksu Bostancı Gösteri Merkezi Konseri (8-9 Şubat 2013)Türk Pop Müziğinin Minik Serçe Lakaplısı Sezen Aksu 8 Şubat Cuma ve 9 Şubat Cumartesi 2013 tarihinde Bostancı Gösteri Merkezinde vermiş olduğu konserlerle hayranlarını coşturdu. Kendisini izlemeye gelenlere adeta bir müzik ziyafeti yaşatan ünlü sanatcı hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı. Kendine has sesiyle taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Minik Serçe konserlerinde yapmış olduğu espirileriyle de bol bol alkış aldı.
Sahnede seslendirmiş olduğu şarkılar kadar coşkulu oluşu, hareketli oluşu, konsere gelen hayranlarıyla diyalog kurması izleyicilerden tam not aldı. Türk pop müziğinin en büyük isimlerinden biri olan Sezen Aksu, iki gece boyunca en özel repertuarını hayranları için seslendirdi. Fahir Atakoğlunun da eşlik edeceği Sezen Aksu konseri dünya standartlarında bir müzikal altyapıda gerçekleştirildi.
Aksu, orkestrasının şefi Fahir Atakoğlunu bir şarkı arasında öperken espriyi patlattı: “Biraz dudağıma yakın oldu ama hiç fena olmadı. Uzun süre olmuştu zaten, unutmuşum.” dedi.

Bu yazımız 685 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*