Anasayfa » Televizyon » Sesi Çok Güzel Yarışması Başvuru Formu

Sesi Çok Güzel Yarışması Başvuru Formu

Sesi Çok Güzel Yarışması Başvuru Formu
Fox Tvde yayınlanmaya başlayan Sertap Erener, Sibel Can ve Gökhan Türkmennin juri üyeliğini yapmış olduğu Sesi Çok Güzel Yarışma programına nasıl başvuru yapılır? Konu hakkında detaylı bilgiler aşağıda paylaşılmaktadır.
Yeni bir yarışma olmasına rağmen formatı bakımından ve juri üyelerinin ekranlarda en çok beğenilen kişiler arasında yer almasından dolayı en çok izlenilen programlar arasına girmeyi başarmıştır.
Sesi güzel olup da daha yeteneğini ıspatlayamamış, duyuramamış olan kişileri keşfetmeye yönelik düzenlenen yarışmaya arkadaşınızı, akrabanızı veya herhangi bir tanıdığınızı ihbar ederek Onun yarışmaya katılmasını sağlayabiliyorsunuz.
Jüri üyeleri yapılan bu ihbarlar doğrultusunda O kişinin şehrine, evine, iş yerine gidip seslerini dinleyecek, kendi takımlarına alıp almayacaklarına dair karar verecekler. İhbar edilen kişiler yarışmaya katılabilmek için Jüriyi etkilemek zorundalar.
Yarışmaya ihbar edeceğiniz kişi için başvuru formu  http://www.fox.com.tr/Sesi-Cok-Guzel/ihbar-et  linki kullanabilirsiniz. Yarışma hakkında görüşlerinizi yorum olarak konu altından paylaşabilirsiniz.

 
ankara escort

2 yorum

  1. Nurçin DEMİRCİ

    Merhaba. Ben Ardahandan Nurçin. Arkadaşımı ihbar etmek istiyorum. Sesi gerçekten çok güzel. İlçede yapılan bir yarışmada birinci oldu. Kesinlikle dinlemelisiniz. Arkadaşıma çok güveniyorum.

  2. Merhabalar.. Ben Ankaradan gökhan. Ben kardeşimi ihbar etmek istiyorum. Kardeşim lise son öğrencisi.. nolur onu dinlemelisiniz özellikle sibel can dinlemeli, kardeşime güveniyorum..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Diriliş Ertuğrul Sezon Finali Nefesleri kesti

Diriliş “Ertuğrul” , dünyanın kaderini belirleyen adamın hikayesi. Trt 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş ...