Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Serpil Cansız Kimdir? Biyografisi

Serpil Cansız Kimdir? Biyografisi

Show tv ekranlarında izlediğimiz Bu tarz benim adlı programda yarışan Serpil Cansız Kimdir? Biyografisi ve hakkında tüm merak ettiğiniz bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Yarışmacı jüri üyelerinin yapmış olduğu yorumlara dayanamayarak yarışmayı terk etmesiyle gündeme gelmiş, daha sonra da yarışmadan gönderilerek büyük ses getirmişti. Yarışmacı profesyonel davranamadığını belirterek “Ben bayılacak gibi oldum. Şu an bile titriyorum. O iftiraya inanacaklarını düşünüp kendimi yıktım”
ifadelerini kullandı. Yaş bakımından diğer adaylardan büyük olduğu için eleştiriler almasına rağmen kendinden ve giyiminden taviz vermeyerek kendine bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştı.
Serpil Cansız 1987 yılında Trabzon da doğmuştur. Ailesiyle birlikte İstanbul da yaşamaktadır. 1,63 boyunda ve 49 kilodur. Dans eğitmeni olarak çalışmaktadır. Yarışmaya takip edenlerin hatırlayacağı gibi ilk bölümde solo dans yaparak jürinin dikkatini çekmiş ve sosyal medyada en çok paylaşılan içerikler arasına girmişti.
Yarışmacı hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.
Sosyal medya hesapları : Twitter Hesabı: https://twitter.com/serpiICANSlZ
Serpil Cansız Fotoğrafları

Bu yazımız 2.908 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*