Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Televizyon » Sakarya Fırat dizisin son bölümü nefesleri kesti

Sakarya Fırat dizisin son bölümü nefesleri kestiTrt 1 ekranlarında yayınlanan, Çeliktepe Karakolunda ki Poyraz timi ile dağda bulunan eşkiyalarla mücadele içinde bulunan Mehmetçiğin Vatan için vermiş olduğu mücadeleyi anlatan Sakarya Fırat dizisi 12 Haziran 2013 Çarşamba günü yayınlanan 151. bölüm olan final bölümüyle milyonları ekrana kilitledi. Özellikle Teo ve Osman Kanatın dağda karşılıklı dövüşme sahnesi büyük bir heycanla izlendi.
Türkiye de izlendiği kadar bir çok Avrupa ve Müslüman Ülkesinde de izlenen dizinin yayınlanmaya başladığı ilk bölümden itibaren  her bölümü tabir-i caizse nefesleri kesti. Osman Sınav imzalı, izlenme oranları bakımından en çok seyredilen diziler arasına da giren Sakarya Fırat, Terörle mücadele de silah bırakma, bir nevi ateşkes antlaşmasından sonra final yapmaya karar verdi.
Sevilen dizinin fenomenleri dizinin bitmemesi için çeşitli sosyal medya guruplarında fikirlerini ifade etselerde seslerini duyurmaya çalışsa da malesef Sakarya Fırat sona erdi.
Çarşamba günlerini sabırsızlıkla beklediğim, yayın saatinde değil de gece netten kahvemi içerek pür dikkat şeklinde seyretmiş olduğum, yeri geldi duygulandığım yeri geldi güldüğüm bu muhteşem dizinin bitmesi herkesi üzdüğü kadar benide üzdü.
Dizide Uzman rolü ile tanıdığımız Osman Kanat ve Durali Başçavuşun son bölümde söylemiş olduğu gibi önemli olan kahramanlık değil önemli olan bu Vatanın ne şartlarda nasıl korunduğunu bilmek Ülke için, bayrak için şehit düşen Şehitlerimizi unutmamamız gerektiğin söyleyerek yazıma son veriyorum.
Dizi ile ilgili görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.
Bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz.
Tayanç Ayaydın ( Osman Kanat ) Kimdir Biyografisi ve fotoğrafları için tıklayın.Uğur Teğmen Kimdir (Barış Alpaykut) Biyografi ve Resimleri için tıklayınız.

Bu yazımız 780 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*