Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Televizyon » Sakarya Fırat Dizisi bitiyor mu?

Sakarya Fırat Dizisi bitiyor mu?Trt1 ekranlarında yayınlanan Sakarya Fırat Dizisinin sezon sonu biteceği açıklanırken Sosyal paylaşım sitleri başta olmak üzere bir çok platformda sevilen dizinin fenomenleri üzüntülerini dile getirmekteler. Yayınlandığı tarihten itibaren Türkiyede olduğu kadar bir çok ülkede de büyük bir heyecan içinde izlenilen dizi, diğer kanallarda aynı gün ekranlarda olan bir çok diziye nazaran en çok izlenilenler arasında gösterilmektedir.
148. Bölüm de Halis Uzmanın gazi oluşu, Teonun Poyraz timine pusu kurmasıya Hamzanın şehit oluşu herkesi üzerken diziyi izleyen bir çok fenomen ise gözyaşlarına boğuldu. 29 Mayıs 2013 Çarşamba günü ekranlarda olacak 149. bölüm de ise fragmanlardan izlediğimiz kadarıyla adeta nefesleri kesecek.
Konusunu Güneydoğu’daki terörle mücadeleden alan ‘Sakarya Fırat’ dizisi, sezon sonu final yaparak ekrana veda edecek. Tam dört sezon önce ‘İsimsiz kahramanlar için 71 dakikalık saygı duruşu sloganıyla yola çıkan ve ekranların hala ilgi gören dizilerden biri olan Sakarya Fırat’ta bir sınır karakolunda görevli Mehmetçikler’in yaşadıkları anlatılıyor. Bu iddialar birçok televizyon yazarının köşesinde yinelenir, sosyal medyada dillendirilirken dizisinin yapımcısı yönetmen Osman Sınav, vedayı yayıncılık mantığı içindeki doğal süreçlere bağladı.
Dizinin Hayranları Facebook sayfalarında dizinin bitmemesi için görüşlerini paylaşırken bunların birkaçını Sitemizde paylaştık.
E.Doğan : bende cok üzüldûm ama film nezaman bitiyor bitmesin lutfen baktıgımız 1 2 tane aklı basında film var onuda almasınlar
İ.Aksu : böyle bir diziyi nasıl kaldırlar merakla bekledim tek diziydi bu haksızlık neden okadar kaldırılması gereken diziler varken bunumu buldunuz kaldıracak..
Sizlerde Görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Bu yazımız 1.118 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*