Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Fragman » Sakarya Fırat 135. Bölüm Fragmanı izle (20 Şubat Çarşamba )

Sakarya Fırat 135. Bölüm Fragmanı izle (20 Şubat Çarşamba )Trt 1 Ekranlarında yayınlanan milyonlarca izleyicisi bulunan 20 Şubat Çarşamba günü gösterime girecek olan Sakarya Fırat 135. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. Sitemizi takip eden ziyaretçilermizin bildiği gibi tüm bölümlerin fragmanlarını editörlerimiz Sizlerin ileyebilmeleri amacıyla sitemizde paylaşmaktadır.
Türk Televizyonlarında en beğenilen diizler arasında yer alan bu muhteşem dizi de her bölümde ki müthiş sahneler, çatışmalar, o hafta en çok konuşuluna konular arasında yer alırken yeni bölümleri de büyük bir merak içinde beklenilmektedir.
135. Bölüm de neler olacak ? : Osman Kanatın kurtulmasından sonra çatışma bölgesinde kalan Barut Yüzbaşı için üzülen Çeliktepe Karakolu personelleri onu kurtarmak için hazırlıklara başlar. Yine duygusal anların yaşandığı ve müthiş sahnelerin olduğu yep yeni bir bölüm Bizleri beklemektedir.
Aşağıda ki paylaşılan videoyu izledikten sonra bölüm hakkında ki görüşlerinizi konu altından yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.
İşte Sakarya Fırat 135. Bölüm Fragmanı

Bu yazımız 698 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*