Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » Sakarya Fırat 125. bölüm Fragmanı (12 Aralık ÇArşamba)

Sakarya Fırat 125. bölüm Fragmanı (12 Aralık ÇArşamba)Trt1 ekranlarında yayınlanan Sakarya Fırat her bölüm olduğu gibi bu böümde de tabiri-i caizse nefesleri kesecek. Dizinin 12 Aralık ÇArşamba günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı yayınlanmıştır.
Site editörlermiz dizinin izleyecileri ve Siz değerli ziyaretçilerimizin izleyebilmeleri amacıyla ilgili bölüm fragmanını sitemizde paylaşmışlardır.
Sakarya Fırat 125. bölümde neler olacak?: Diziyi takip edenlerin bildiği gibi bir önceki bölümde Osman Kanat adeta coştu. Dağdakilerin Halis Uzmanı kaçırıp işkence yapmasıyla küplere binen Kanat, Hastane de arkadaşını ziyaret ederken vermiş olduğu intikam sözünü tutmak için başta Teo olmak üzere, Bakır ve yanında ki bayanı odunla bir güzel dövdü. 🙂 Nefesleri kesen sahne sonunda evide ateşe veren Uzman vermiş olduğu sözü yerine getirme rahatlığıyla oradan ayrıldı.
Aşağıda ki ilgili fragmanı izledikten sonra bölüm ile ilgili görüşlerinizi konu altından yorum olarak Bizlerle paylaşabilirsiniz. Keyifli izlemeler…
İşte Sakarya Fırat 125. Bölüm Fragmanı:

Bu yazımız 859 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*