Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » Rizeli Recep Yazar 45 Kilo Terayağı ile havaalanı yaptı

Rizeli Recep Yazar 45 Kilo Terayağı ile havaalanı yaptıİnce zakalarıyla, sıcakkanlı misafirperver olmaları, ilginç icatlar geliştirmeleri, fıkraları ve esprileriyle ünlü Rize halkı herkesi şaşırtmaya devam ediyor.
Rizeli markatte çalışan Recep Yazar adlı bir vatandaşımız ilde yapılmasını çok istediği havaalanını, maket olarak yaptı. Sesini ilgililere duyurmak ve dikkat çekebilmek için 45 kilo tereyağından havaalanı maketi ve Pazar kız kulesinin maketini yapan Rizeli gösterilen ilgi nedeniyle şaşkınlığını gizleyemedi.
Recep Yazar daha önceleri özel  günlerde yaptığı anıtkabir, sseyid onbaşı, kabe ve cami maketlerini marketin şarkuterinde sergilemişti.
Müşterilerinin maket yapma konusunda kendisine fikir vediklerini dile getiren Rizeli vatandaşımız yine bir müşterisinin tavsiyesi üzerine Rizeyi anlatacak bir maket yapmamı istedi bende böyle birşey yapmaya kadar verdim ifadelerini kullandı. Tamamen müşterisinin tavsiyesi üzerine bu maketi yaptığını beyan eden Yazar ilerleyen günlerde daha farklı çalışmalar da yapabileceğini söyledi. Bir Rizeli olarak kendisini yapmış olduğu bu ilginç maketten dolayı tebrik ederim 🙂

Bu yazımız 644 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*