Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » internet » Phil Nottingham Digitalzone’da!

Phil Nottingham Digitalzone’da!

Zeo Agency, Digitalzone etkinliklerinin bu yıl altıncısını düzenliyor. 18-19 Ekim tarihlerinde iki boyunca sürecek Digitalzone18 İstanbul-Şişli Radisson Blu Hotel’de gerçekleşecek. Arama motoro optimizasyonu, içerik ve yönelim pazarlaması, kitle ve komünite iletişim, yaratıcı içerik üretimi digital dünya adına pek çok deneyimi bulunan Zeo Agency aynı zamanda bu yıl MENA Search Awards uluslararası etkinliğinden SEO adına 4 ödülle döndü. 2013 yılından itibaren her yıl SEO’ nun işleyişinden dijital pazarlama alanına kadar teknoloji dünyasına ait bilgileri uluslararası uzmanlardan kullanıcılara aktarıldığı Digitalzone etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

SEO alanında katılımcılara doğru bilgiyi sunan Digitalzone18 her geçen yıl alanını daha genişleterek katılımcı sayısını artırıyor. Bu yıl 18 Ekim’de yani etkinliğin ilk gününde içerik pazarlaması, video pazarlaması, kullanıcı deneyimi ve sosyal medya pazarlaması gibi konular yer alırken, 19 Ekim’de ise PPC reklamları, arama motoru optimizasyonu, arama motoru pazarlaması gibi farklı konular yer alacak. Digitalzone18 olup yerli ve yabancı SEO uzmanlarının yanında pek çok katılımcıya da kapılarını açacak.

18 Ekim’de içerik üzerine gerçekleşecek sunumların arasında dikkat çeken bir isim yer alıyor. ‘’Etkin Video Pazarlama Stratejileri ile Dönüşümünüzü Artırın!’’ başlıklı sunumu ile yer alacak olan Phil Nottingham, içeriğin yalnızca yazılı değil görsel olarak da değerinin olduğundan ve doğru kullanım şekillerinden bahsedecek. Phil Nottingham, şirketlerin müşterileriyle konuşma şeklini geliştirmek için yaratıcı video içeriğinin gücüne inanan bir video strateji uzmanıdır. SEO ve teknik pazarlama hakkında düzenli olarak dünya çapında sunumlar yapmaktadır. Red Bull, The Financial Times, Tesco, Coca-Cola, Simply Business, Travelex ve Thoughtworks gibi dünyanın en büyük markaları ile video içerik konusunda kendisinden danışmanlık almıştır. Şu anda video yazılımı platformu Wistia’da çalışıyor.

Sizler de Phil Nottingham gibi işinin profesyoneli uzmanlardan dijital dünya adına faydalanmak istiyorsanız mutlaka Digitalzone18 de yerinizi almalısınız. Bu eşsiz deneyimleri ve başarı hikayelerini simültane tercüman ile de dinleyebilirsiniz. Digitalzone18 ile ilgili daha fazla detay merak ediyor ve katılımcı listesi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Zeo Agency web adresini ziyaret etmeniz yeterli.  Ayrıca bu adres üzerinden Digitalzone18 organizasyon biletlerinizi de alabilirsiniz.

18 Ekim Etkinlik Akışı

 • Yiğit Konur – Zeo Agency Kurucu Ortak / TBA
 • Rıza Selçuk Saydam – Facebook / Ürün Yönetiminde Başarıya Ulaşmanın Üç Noktası: Anla, Tanımla, Uygula!
 • Laura Crimmons – Silverthorn Agency / Başarılı bir İçerik Pazarlaması Projesi için Kılavuz Yaratmak
 • Lexi Mills – Shift6 / SEO ve İçerik Pazarlamasıyla Başarılı Bir PR Stratejisi Yaratmak
 • Matthew Kay – Aira / Hedef Kitlenizin Deneyimini Geliştirecek İçerik Stratejileri
 • Selina Bieber – Godaddy /TBA
 • Phil Nottingham – Phil Nottingham Ltd. / Etkin Video Pazarlama Stratejileri ile Dönüşümünüzü Artırın!

19 Ekim Etkinlik Akışı

 • Bartosz Gôralewicz – Elephate Agency / İleri Seviye Teknik SEO Stratejileri
 • Larry Kim – Mobile Monkey / Unicorn Marketing: Tüm Pazarlama Kanallarından 10x Gücünde Verim Almak
 • Kevin Richard- SEObserver / Google Sıralama Faktörleri: Makine Öğrenme Temelli Analizler
 • Baryy Adams – Polemic Digital / Google News Optimizasyonu ile Haberlerinizle Ön Planda Olun!
 • Fatih Özkösemen – Google / Google’ın Gözünden: Arama Dünyasındaki Son Gelişmeler
 • Gary IIIyes – Google / Google Görsel Aramaları Efektif Kullanmanın Yolları
 • Cindy Krum – Mobile Moxie / Mobil Öncelikli İndeksleme: Tüm Kurallar Değişiyor Mu?
 • Anders Hjorth – innovell.com 2018 Yılında Göze Çarpan PPC Stratejileri

Bu yazımız 35 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*