Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Özge Özpirinçci Kimdir? Biyografisi

Özge Özpirinçci Kimdir? Biyografisi

Özge Özpirinçci Kimdir?
Yeni dizi Aşk yeniden’in Zeynep’i kimdir? gerçek adı nedir? Özge Özpirinçci hakkında öğrenmek istedikleriniz kaç yaşındadır, nerelidir merak ettiğiniz herşey yazımızın devamında yer almaktadır.
Şirin yüzü ve sempatik tavırlarıyla büyük bir beğeni kazanan başarılı oyuncu, Yeni dizi Aşk yeniden de Zeynep karakteri ile rol alan ve bir çok reklam filminde oynamış olan genç oyuncu dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İlk olarak Cesaretin var mı aşka dizisinde Ebru olarak rol almış olan sanatçı 2015 e kadar yükselen bir grafik çizerek çok iyi yerlere geldi. Kavak yelleri, Melekler korusun, Tatar Ramazan ve daha bir çok dizide rol alarak canlandırdığı karakterler ile büyük beğeni topladı.
Aşk yeniden dizisinde Amerika’ da yaşayan Zeynep erkek arkadaşı tarafından hamile bırakılıp terk edilmiştir. Daha sonra Türkiye’ ye dönmeye karar veren Zeynep uçakta Fatih diye genç ve zengin bir adamla karşılaşır. Fatih de Amerika’ da yaşamıştır ancak kız arkadaşı tarafından terk edilince o da Türkiye’ ye dönmeye karar vermiştir. Uçakta karşılaşan ikili anlaşarak ailelerine yalan söyleyerek birlikte olmaya başlamışlardır.

Biyografisi : 1 Nisan 1986 doğumlu olan Özge Özpirinçci İstanbul doğumludur. İlkokul ve ortaokulu İstanbul’ da okudu. Liseyi AFS programı ile Amerika’ da okumuştur. Daha sonra Sabancı Üniversitesi Yönetim Birimleri bölümünden 2008 yılında mezun olarak Cesaretin varmı aşka dizisinde rol aldı.
2013 tarihinde Engin Altan Düzyatan ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımlarını atmışlardır. 2013 yılında karşılıklı karar vererek ayrılmışlardır. Uluslararası festivallerde birçok ödül kazanan kısa film “Kayıp”’ta da rol almıştır.
Sosyal Medya Adresleri :https://twitter.com/egzozpirincci – https://instagram.com/ozpirincci
Özge Özpirinçci Fotoğrafları

Bu yazımız 3.299 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*