Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Teknoloji » Özel Tasarım Gizli Kamera Çeşitleri

Özel Tasarım Gizli Kamera Çeşitleri

Gizli kameralar eskiden günümüzdeki kadar aktif kullanıma sahip değildi. Bunun nedeni hem kullanımının elverişsiz oluşu hem de yeterli boyutlarda olmayışı idi. Şimdi ise gizli kamera çeşitleri dendiğinde aklınıza pek çok model gelebiliyor. Üstelik bu modeller birbirinden farklı boyutlarda istenen koşula göre ayarlanabiliyor. Bu da gizli kamera sahibi olmak isteyenlere çeşitli alternatifler sunuyor. Çocuğunuzu dadısı ile birlikte bırakıyor ama aklınız çocuğunuzda kalıyorsa elbette sizin için en ideali gizli kamera çeşitlerinden bir tanesi olacaktır.

Her eve uygun olarak tasarlanmış olan gizli kamera çeşitleri birbirinden farklı modeller ile hiçbir şekilde gizliliğini ele vermiyor. Örneğin tablo şeklinde bir gizli kameranız veya çalar saat şeklinde bir gizli kameranız var ise bunu dışarıdan birinin anlamasına imkan yoktur. Bunu ancak siz bilirsiniz ki bu da sizin özelinizdir. Genellikle ofislerde geniş ölçekli büyük kameralar kullanılır. Bunlar genellikle çalışanlar tarafından da bilindiği için pek dikkate alınmazlar. Ancak ebatları oldukça küçük bir gizli kamera ile ofisinizde neler olup bittiğini istediğiniz an öğrenebilirsiniz.

Duvarınızda bir tablo olarak görünen özel yapım gizli kameralar herhangi bir ses veya dışarıdan ışık göstergesi olmadığından hiçbir şekilde anlaşılmazlar. HD kalitesinde çekim yapabilen bu kameralar aynı zamanda en ufak sese karşı dahi hassastırlar. Usb disk gizli kameralar gibi ofisinizde veya evinizde herhangi bir kıpırdama ya da ses algıladığı an çekime başlarlar. Sensör özellikli kameralar hareket algılamadığında ise bekleme moduna geçerler. Yeniden bir hareket algıladığında ise çalışırlar.
gizli-kamera-cesitleri
Yüksek Çözünürlük, Maksimum Gizlilik

Gizli kamera çeşitleri çoğunlukla uzaktan kumandalıdırlar. İstediğiniz an kayda geçebilir, istediğiniz an kaydı dinleyebilirsiniz. Kayda geçmek için kumandada bulunan tek tuşa basmanız yeterli olacaktır. Mavi ışık yandığında kayda başlamışsınızdır demektir. Kaydı durdurmak için yine aynı tuşa basmanız yeterli olacaktır.

Bu kayıtlar yalnızca video şeklinde değil, ses veya fotoğraf şeklinde de olabilir. Fotoğraf çekmek için fotoğraf modunda yalnızca bir kere tuşa basmanız yeterli olacaktır. Oldukça net bir görüntü elde edebileceğiniz gizli kamera çeşitleri en ufak ayrıntıyı bile kaçırmaz.

Kameraların çoğunda gece görüş özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde gece 1-2 metreye kadar görüş sağlayabilir ve çekim yapabilirsiniz. Kaydettiğiniz görüntüleri ise bilgisayar ya da dizüstünde rahatlıkla izleyebilirsiniz. Görüntüler yüksek çözünürlükte full HD şeklinde kaydedilmektedir. Ayna gibi bir görüntü ile hiçbir detayı kaçırmazsınız.gizli_kamera_modelleri

Gizli kamera çeşitleri kolay şarj edilebilir özelliktedir. Ürünü ilk aldığınızda 3-4 saatlik bir şarj gereksinimi duyulabilir. Bununla birlikte 1 haftaya yakın aralıksız kayıt imkanına yine aynı gizli kameralar ile elde edebilirsiniz. Ürününüz anahtarlık şeklinde olabilir, oyuncak ayı veya duvar saati, duvardaki bir tablo şeklinde olabilir. Hepsi sağlam kamufle edilmiş gizli kameralardır ve dışarıdan hiçbir şekilde fark edilmeyecek şekilde dizayn edilmişlerdir. Çektiğiniz görüntüleri uzun süre muhafaza edebilir ve istediğiniz şekilde istediğiniz platforma taşıyabilirsiniz.
Kaynakhttps://www.gizlikamerasepeti.com

Bu yazımız 445 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*