Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Eğitim Haberleri » ÖSYM Sınavlarında Görev Almak için başvurular

ÖSYM Sınavlarında Görev Almak için başvurular

ÖSYM Sınavlarında Görev Almak için nereye nasıl başvuru yapabilirim sorularına yanıtlar verebilmek amacıyla çeşitli kaynaklardan derlemiş olduğumuz bilgileri Siz değerli Öğretmenlerimiz için paylaştık.
ÖSYMnin yapmış olduğu sınavlarda görev almak isteyen Öğretmenler Mebsis kişisel bilgiler modülünün bulunduğu yerde yeni eklenen ÖSYM Sınavlarına Katılmak İstiyorum kutucuğunu işaretleyip kayıt yapmaları gerekmektedir. Genel bilgiler sayfasının ortalarında yer alan, “ÖSYM Sınavlarına Katılmak İstiyorum” seçeneğini işaretleyin ve sonrada Kaydet tuşuna basın.
Bu güncellemeyi yapmayan öğretmenler sınavlarda görev alamayacakları gibi kutucuğu işaretleyip kayıt yaptıranların da sınavlarda görev alacağınız anlamına gelmemektedir.
Yapılan açıklamalarda Bu alan sadece ÖSYM görevli işlemleri sistemindeki kurum ve ünvan bilgilerinizin güncel olmasını sağlayacaktır ifadeleri yer almaktadır.

Bu yazımız 1.295 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*