Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Mustafa Ceceli Erciyes Kar Festivali konseri

Mustafa Ceceli Erciyes Kar Festivali konseriÜnlü sanatçı Mustafa Ceceli Erciyes Kar festivali etkinliğinin son günü konser verdi. Büyükşehir Belediyesi Erciyes Kayak Merkezi’ne ücretsiz taşıdığı yüzlerce kişi, yine ücretsiz dağıtılan sucuk ekmek yiyip ve Mustafa Ceceli konseriyle unutamayacakları bir anı yaşadı. Ünlü sanatçı sahneye çıkmadan önce Kayseri bölgesinin yerel sanatçıları Kayseri türküleriyle izleyenleri coşturdu. İlerleyen saatlerde
sahneye çıkan Mustafa Ceceli seslendirmiş olduğu birbirinden güzel şarkılarla kendisini bu soğuk havada izleyenlerin tabir-i caizse içlerini ısıttı.
Erciyes’in doyumsuz manzarasından söz ederek, “Arkanızı dönüp bu manzarayı görmelisiniz. Erciyes’in şahane manzarası var” diye konuştu. Konser alanındakilere ’Üşüyor musunuz?’ diye soran Ceceli, ’hayır’ yanıtını alınca, “Erciyes Dağı’nda bu soruyu sormak bir hata. Ancak Erciyes’in karını bugün eriteceğiz” dedi. Birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Mustafa Ceceli, daha sonra 79 yaşındaki kayakçı Hasan Mutlu ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu yazımız 835 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*