Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Murat Boz Zonguldak Karadeniz Ereğli Konseri 2013

Murat Boz Zonguldak Karadeniz Ereğli Konseri 2013Zonguldak Ereğli de Her yıl düzenlenen ve 2013 yılında 20.si düzenlenen Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali’nin ikinci gününde Ünlü popcu Murat Boz Zonguldak Ereğli de konser verdi.
Kendiside Ereğlili olan başarılı popcu konser başlamadan önce basun mensuplarına verdiği röportaj da Ben Ereğli’nin çocuğuyum. Burada olduğum için çok mutluyum. Her geldiğimde çok daha farklı duygular yaşıyorum. Duygulanıyorum, başka hisler içerisine giriyorum ve onları çok seviyorum” ifadelerini kullandı.
İki saat süren konserde yakışıklı popcuyu 10 Bine yakın kişi izlerken Murat Boz sahneye asansörle çıktı. Seslendirmiş oludğu birbirinden hareketli parçalarla kendisini izlemeye gelenleri coşturan ünlü şarkıcı bir başka Ereğlili Murat-Boz-2012-yeni-resimlerşarkıcı olan ve geçirdiği bir trafik kazacı sonucu hayataını kaybeden Barış Akarsuyu unutmayarak Dön özledim seni şarkısını söyledi.
İlk okul öğretmeni olan Neriman Posbıyık’ın elini öperek saygısını ifade eden şarkıcı için Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık Onunla gurur duyduklarını daha iyi yerlere gelmesi için dua ettiklerini ifade etti. Ünlü şarkıcıya çeşitli hediyelerin verilmesinin ardından konser havai fişek gösterileriyle sona erdi.
Bu yazımızda dikkatinizi çekebilir : Murat Boz kimdir Biyografisi ve Fotoğrafları
İşte Gülşen, Ayda Mosharraf ve Murat Bozun Karadeniz Ereğli konser görüntüleri

Bu yazımız 972 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*