Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Murat Boz Kuruçeşme Arena Konseri

Murat Boz Kuruçeşme Arena KonseriDaha önce yapılması planlanan fakat Hakkari Dağlıca Şehitleri yüzünden ertelenen Murat Boz Kuruçeşme Arena Konseri yapıldı. Konserde yakışıklı popçu izleyicilerine unuamayacakalrı bir gece yaşattı.
Rtük tarafından yasaklanan Geri dönüş olsa şarkısıyla sahneye giriş yapan şarkıcı müthiş performansıyla seyircilerden bol bol alkış aldı. Sahnede ki kullanmış olduğu kostümlerinin Tarkana benzetilmesi üzerine yakışıklı sanatçı Bütün kostümler aynı olabilir fakat şarkılar farklı diyerek cevap verdi.
Kendisine eşlik eden Dansçılarla sahnede show yapan Murat Boz bu sene ki Kuruçeşme Arena Konserine özel olarak hazırlanmış ve sahnede kulalnmış olduğu hava, ateş su konseptini işledi.
ŞArkılarına eşlik eden hayranları ünlü popçuya ulaşmak için sahneye atlayarak kendisine ulaşmak istedi. Hayranlarının bu hareketlerine kızmayan hatta karşılık veren sanatçı hayranlarıyla kucaklaştı. Gecenin Süprizi ise sahneye kurulan su fiskiyesi ile ateşin buluşması oldu. Birbirinden güzel dansçıların su altında yapmış olduğu dans gösterisi nefesleri kesti.
İşte Murat Boz Kuruçeşme Arena Konser Resimleri

İlgili Diğer Haberler
Murat Bozun yeni Resimleri için tıklayınız. Murat Boz Zonguldak Konseri

Bu yazımız 1.261 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*