Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Miss Turkey 2012 yarışması

Miss Turkey 2012 yarışmasıTürkiyenin en güzel kızını seçmek için her yıl yapılan Miss Turkey yarışmasının 2012 güzeli Açelya Samyeli Danoğlu oldu. 20 Güzel kızın kıyasıya yarıştığı Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayın da yapılan ve sunuculuğunu Asuman Krause Eser Yenenlerin beraber yaptığı Miss Turkey 2012 Güzellik yarşmasında Açelya Samyeli Danoğlu ipi göğüsleyerek 1. oldu. Atiye ve Can Bonomonun şarkılarıyla programa katılanlar ve ekran başındaki ziyaretçiler büyük keyif adlı.
Türkiyenin en güzel kızının belirleneceği yarışmanın juri üyelerini Burak Hakkı, Jülide Ateş, İbrahim Çelikkol, Tülin Şahin, Demet Şener Kutluay, Güneri Civaoğlu, Seda Domaniç, Zeynep Tosun, Dr. Nuri Soysal, Nezahat Tosun ve Can Sandıkçıoğlu yaptı.
Yarışmada birinci olan Açelya, Ülkemizi Dünya Güzellik yarışmasında Miss Turkey 2012 ikinci Güzeli Çağıl Özge Özkul Miss Üniverse
( Kainait Güzeli) yarışmasında, üçüncü güzelimiz Melisa Durasa Miss Earth yarışmalarında temsil edecek. Dördüncü Güzelimiz Meltem Tüzüner Miss International ilan edildi.
Miss Turkey 2012 Güzeelik Yarışması Resimleri:

Bu yazımız 1.067 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*