Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Miss Germany 2013

Miss Germany 2013Miss Germany 2013 finali ve Almanya’nın en yakışıklı erkeği yarışması ‘Mister Germany 2013 finali tabir-i caizse nefesleri kesiyor. Yaklaşık 5 Bin adayın ön elemelere katıldığı yarışmada en iyi 23 bayan model seçilecek.
Yarışmanın organizasyonu MGC www.missgermany.de adresinde ön eleme ‘Miss Wetzlar’ güzeli için yarışan 15 aday içinde 3 Türk güzelini tanıttı.  Helena Doğanay(23) 1,75. boyu sarışın saçları, sempatik tavırları, fotojenik görünümüyle en çok tıklananlar arasında yerini aldı. Öğrenci olan Doğanay boş zamanlarını seyahat ve yemek pişirmeyle geçirdiğini söyledi.
Dans eğitimi alan Derya Aylin Taberg(18) 1,68’lik boyu gülerMiss-Germany-2013-Turk-modeller yüzüyle yarışmaya neşe katan aday oldu. Aday Taberg müzik dinlemeyi, piyano çalarak şarkı söylemeyi ve dans etmeyi sevdiğini söyledi. Miss Wetzlar yarışmasında seçilecek ilk üç güzel ‘ Miss Hessen’ güzellik yarışmasına katılmaya hak kazanacak. Miss Germany 2013 finali 23 Şubat 2013 Cumartesi akşamı Almanya’nın en büyük eğlence parkı Avrupaparkı’nda yapılıyor. Miss Hessen kraliçesi ve diğer eyaletlerin kraliçileri 23 Şubat akşamı büyük finalde podyuma çıkacak. Almanya’nın en yakışıklı erkeği ‘Mister Germany 2013’ finali 24 kasım Cumartesi akşamı Linstow kentin van der Valk turistik tesislerinde yapılıyor.
Büyük finalde 17 aday arasında tek Türk aday Koray Kartal(23) bulunuyor. Almanya’nın en yakışıklı erkeği ‘Mister Germany’ finali için yaklaşık bin aday’dan 17’si podyuma çıkmaya hak kazandı. Cumartesi gecesi Koray Kartal rakiplerini geçmek, jürinin oylarını lehine çevirmek için podyumda yarışacak.
İşte Miss Germany 2013 yarışmasına katılan bazı modeller ve Fotoğrafları :

Bu yazımız 1.508 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*