Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Miss 7 Continents 2013 güzeli Anzhelika Pomitun oldu

Miss 7 Continents 2013 güzeli Anzhelika Pomitun olduMuğlanın Bodrum ilçesinde bu yıl 4. düzenlenen Miss 7 Continents 2013 (7 Kıtanın Güzeli ) Yarışmasında 21 yaşında olan Ukraynalı Anzhelika Pomitun birinci oldu. Türkiye’yi temsil eden  Özge Yüksel “Miss bikini seçildi.
20 ülkenin katıldığı yarışmada 1’inciliği elde eden Ukraynalı güzel Malezya’da yapılacak Dünya finalinde yarışmaya hak kazandı.
Bodrum Torba’daki Thor Otel’de gerçekleşen gecede jüri üyeleri arasında Thor Otel Genel Müdürü Göktan Bal, Kırgız modacı Usen Berdibaev, 2012 yılı 1’incisi Portekizli Model Sara Silveira da yer aldı.
Yarışmada güzeller ilk olarak ulusal kıyafetlerle daha sonra da mayoyla podyumda boy gösterdi. Güzeller juri üyelerini etkilemek için dans edip şarkılar söyleyerek hünerlerini sergiledi.
Kırgız modacı Usen Berdibaev’in 2013 yılı için tasarladığı kıyafetler, modeller tarafından tanıtıldı. Ozge-Yuksel-21
Defilenin ardından güzeller gece kıyafetleriyle podyuma çıktı.
22 yaşında Kırımdan katılan model Valeria Voronova 2’nci, Letonya’dan katılan 19 yaşındaki Laura Skutane 3’üncü, Güney Afrika’dan katılan 18 yaşındaki Shayne Welgemoed 4’üncü, Romanya’dan katılan 26 yaşındaki Monica Duca Delia 5’inci seçildi.
Miss 7 Continents 2013 Yarışmasına katılan güzellerin yer aldığı fotoğraflar kısa bir süre sonra sitemize eklenecektir.

Bu yazımız 945 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*