Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Magazin Haberleri » Miss 7 Continents 2013 (7 Kıtanın Güzeli)

Miss 7 Continents 2013 (7 Kıtanın Güzeli)

3 Ekim 2013 tarihinde Muğla Bodrum da düzenlenecek olan Miss 7 Continents 2013 (7 Kıtanın Güzeli) yarışması için Türkiyeyi temsil eden güzel Özge Yüksel ve diğer modeller Thor Otel’de kampa girdi.
Modeller Yarışma öncesinde tekne turu ile stres atıp hareketli müzikler eşliğinde eğlenceli vakit geçirdiler. Yarışmada birinci seçilen güzel Malezya da yapılacak olan yarışmaya katılmaya hak kazanacak.
Miss Model of Turkey 2013 yarışmasında Miss Press seçilen başarılı model Yarışmada Türkiyeyi temsil etmeye hak kazandı.
Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencisi 25 yaşındaki Özge Yüksel daha önce Miss Mr model of Turkey 2012de finallere kalarak dikkatleri üzerine çekmişti.miss-model-of-Turkey-2013-ozge-yuksel-yeni-foto
Özge Yüksel; Profesyonel olarak modellik yaptığını ve uluslararası markalarla çalışmaya başladığını, Amacının iddiamı bu yarışmadada sürdürmek olduğunu, Çok daha iyi bir model olmak istediğni Bu nedenle elimden geleni yapacağını, Heyecanlı olduğunu ifade etti.
Sitemiz olarak Özge Yüksele yarışmada başarılar dileriz.
Özge Yükselin biyografisi için tıklayınız

Bu yazımız 1.639 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*