Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Mehmet Coşkun Kimdir? Biyografisi

Mehmet Coşkun Kimdir? Biyografisi

Mehmet Coşkun Kimdir? nerelidir? kaç yaşındadır? Biyografisi ve hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Mehmet Coşkun 30 eylül 1988 Bulgaristan doğumludur. Bursa da yaşamaktadır.  1.82 boyundadır. 12 yıldır müzikle ilgilendiğini ve bunun yanında elektro klasik, elektro akustik gitar ve klavye bongo çalabildiğini belirtti.

Müziğinin yanında 8 yıllık dans geçmişinin de olduğunu belirten sanatçı, bir kaç dizi ve Fransız projesinde de yer almış. Slow-Pop tarzında müzik yapan sanatçı çok yoğun bir iş hayatının olduğunu ve bundan dolayı albüm işinin 3-4 yılı bulacağını da belirtmektedir.

Müziği çok sevdiğini ve belirli mekanlarda da sahne aldığını ifade eden Mehmet Coşkun, müzik dışında dalış eğitmenliği su altı avcılığı yaptığını da cümlelerine ekledi.

Dövüş sporlarıyla ilgilendiğini, Müzik dışında oyunculukta istediğini söyleyen Genç sanatçı en büyük hayallerinin arasında oyunculuk yer aldığını söyledi.
Mehmet Coşkun Fotoğrafları : (Resimlerin üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz)

Bu yazımız 3.465 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*