Anasayfa » Üniversite Ücretleri » Medipol Üniversitesi 2016-2017 yılı Eğitim Ücretleri

Medipol Üniversitesi 2016-2017 yılı Eğitim Ücretleriİstanbul da bulunan Medipol Üniversitesi 2016-2017 yılı Eğitim Ücretleri, kontenjanları ve burslar ile ilgili bilgiler sitemize eklenmiştir.
Hazırlık programının zorunlu olduğu Tıp,Diş Hekimliği ve Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültelerinde öğrenciler kayıtlı bulundukları lisans programı ile aynı burs aralığında hazırlık eğitimi alırlar. Hazırlık programının zorunlu olmadığı Hukuk,Eczacılık, Sağlık Bilimleri Fakülteleri, Güzel Sanatlar ve Mimarlık, İnsan ve Toplu ilimleri Fakültelerinde ise öğrenciler isteğe bağlı olarak hazırlık programına kayıt yaptırmaları halinde %25 burslu olarak ingilizce eğitimi alabilirler.

Burslar : Adaylar ÖSYS sonucuna göre %100, %50 ve %25 burslu olarak eğitim hakkı kazanırlar. Burslu programlara yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs ve indirimler sadece eğitim-öğretim ücretini kapsamaktadır. ÖSYS sonucuna göre verilen burslar karşılıksız olup; mazeretsiz devamsızlık, disiplin suçu ve yatay geçiş hariç hiçbir durumda kesilmez.
Nakit veya kredi kartı ile tek seferde ödeme yapılabilmektedir. Yapılan ödemelerde %5 indirim uygulanacaktır. Kayıt döneminde duyurulacak bankaların kredi kartlarına 10 taksite kadar taksit yapılabilmektedir.
Medipol Üniversitesi ve Konu hakkında görüşlerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Medipol Üniversitesi 2016-2017 Ücretleri
Fakülte ücretleri için tıklayınız – Yüksekokul ücretleri ücretleri için tıklayınız 
Adalet Meslek Yüksek Okulu ücretleri için  tıklayınız – Meslek Yüksek Okulu ücretleri için tıklayınız 
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu ücretleri için tıklayınız
Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu ücretleri için tıklayınız 

Bu yazımız 71.635 kez okunmuş

3 yorum

  1. Merhaba ben 2017 ygs ye girdim %50 burslu ilk ve acil yardim fiyatinizi ogrenebilirmiyim

  2. 2017 YGS de oglum 175 puan aldı bilgisayar bölümünde okumak istiyor acaba kaç bin TL ye Kavacık Medipol üniversitesi ne yazdırabilirsiniz Eylül’de artık ortalama bir fiyat verirmisiniz

  3. iyi günler.%100 eğitim bursu kazanan ,sıralamada ilk üçü yaparak kazaanırsa normal burs alıyormu (harçlık olarak) teşekkür ederim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*