Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Fragmanlar » Kurtlar Vadisi Pusu 283. Bölüm Fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu 283. Bölüm Fragmanı

Büyük bir merakla beklenilen Kurtlar Vadisi Pusu 283. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizinin Fenomenlerinin sabırsızlıkla bekledikleri özet görüntüler Sitemize eklenmiştir.
Yayınlandığı günden beri izlenme rekorları kıran her bölümü haftaya damgasını vuran dizi yine müthiş sahnelerle izleyenleri büyüleyecek.
283. bölüm de neler olacak? : 11 Şubat 2016 Perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölüm de yine çok konuşulacağa benziyor. Hatırlayacağınız gibi Yusufun Polatı vurmasıyla ortalık iyice karışmış son bölüm de Polatın ortaya çıkmasıyla iyice heyecan doruğa çıkmıştı.  Fragmandan izlediğimiz kadarıyla Cahit Gölgenin peşine düşmüş. Görüntülerden izlediğimiz kadarıyla Cahit ile Gölgenin müthiş kapışma sahneleri nefesleri kesecek.
Asya Yusufu korumak için başka neler yapacak? Yusuf Asyayı affedecek mi? Pusatı bekleyen tehlike ne? Bu sorular ve tüm merak ettiğiniz konular 283. bölümde cevap bulacak.
Tavsiye : Defne Samyeli Kimdir? Biyografisi
İşte Kurtlar Vadisi Pusu 283. Bölüm Fragmanı : 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*