Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Fragmanlar » Kurtlar Vadisi Pusu 250. Bölüm Fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu 250. Bölüm Fragmanı

12 Mart 2015 tarihinde yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusunun 250. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. Yayınlandığı günden itibaren izlenme oranlarında rekorlar kıran dizinin yeni bölümü de yine nefesleri kesecek.
Diziden Abdülhey ve Memati gibi fenomen isimlerin ayrılması dolayısıyla reytinglerin düşeceğine dair yorumlar olmasına rağmen tam tersine her bölümü yine izlenme oranlarını alt üst ediyor, sosyal medyada en çok konuşulan diziler arasına girmeyi başarmaktadır.
250. Bölüm de neler olacak?: Hatırlayacağınız gibi bir önceki bölüm de Cahit, Timur komutan, Akif ve Siyah Sancak komutanın Polat Alemdarı kurtarmak isterken yakalanmışlardı. Polat Alemdar kurtarılabilecek mi? Tüm bu sorular ve merak ettiğiniz tüm bilgiler ilgili bölüm video özetinde yer almaktadır. Dizi ve bölüm hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.
İşte Kurtlar Vadisi Pusu 250. Bölüm Fragmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*