Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Fragmanlar » Kurtlar Vadisi Pusu 207. Bölüm Fragmanı (12 Aralık 2013 Perşembe)

Kurtlar Vadisi Pusu 207. Bölüm Fragmanı (12 Aralık 2013 Perşembe)

Milyonları ekrana kilitleyen 12 Aralık 2013 Perşembe günü yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusunun 207. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.
11 yıldır Televizyonlarda en çok izlenen diziler arasında ilk sırada yer alan, yayınlandığı akşam tabir-i caizse hayatı durduran, Türkiye de olduğu kadar Avrupanın çeşitli ülkelerinde de izlenilen dizinin yeni bölümü nefesleri kesecek.
207. Bölüm de neler olacak ? : Hatırlayacağınız gibi Polat Abdülhey ile ölmediğini söylemek için görüştüğünde Abdülheyden hiç ummadığı bir tepki almıştı. Pusat Poyrazdan intikam almak için Ona çeşitli işkenceler yaparak bir nevi acısını dindirmekteydi. Cahit almış olduğu emir ile Pusatı kurtarmak için operasyon düzenlemiş, Polat ve Cahit karşı karşıya gelmişti.
Polatın her geçen bölüm yavaş yavaş orataya çıkması ailesi ve arkadaşları tarafından nasıl karşılanacak? Elif kaçırılacak mı? Abdülhey polatı affedecek mi? Cahit neyin peşinde? Bu sorular ve daha fazlası için yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.
Bölüm hakkında ki görüşlerinizi konu altından yorum oarak paylaşabilirsiniz.
İşte 207. Bölümün Fragmanı :

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*