Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Fragman » Kurtlar Vadisi Pusu 203. Bölüm Fragmanı (7 Kasım 2013 Perşembe)

Kurtlar Vadisi Pusu 203. Bölüm Fragmanı (7 Kasım 2013 Perşembe)Tam 11 yıldır Türk Televizyonlarında en çok izlenen dizi olmayı başaran Kurtlar Vadisi Pusunun 203. Bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.
Hatırlayacağınız gibi bir önceki bölüm de Polat kızı Elifi kurtararak ailesinin yanına yerleştirmişti. Akif ölen arkadaşlarının intikamını almak için Pusatla beraber Üstada operasyon düzenlerken İhtiyarlar Heyeti Akifin kalemini kırsa da Ak Saçlı Akife 24 saat süre vererek ona son bir şans verdi.
Cahit üstadı yaralı bir şekilde kurtararak, Üstadın üstündeki kişilere ulaşmayı hedefler. Kimseye güvenemeyen Cahit üstadın üzerinde taşıdığı çok özel 1 Doları buldu. Safiye Karahanlıdan yardım isteyen Cahit üstadın hayatını kurtarmak için 1 Doların sırrını bulmanın peşine düştü.
203. Bölüm de neler olacak ? : Milyonları ekrana kitleyen dizinin 7 Kasım 2013 Perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümü fenomenler tarafından büyük bir merakla beklenilirken yine nefesler tutulacak. Bölüm hakkında ve dizi ile ilgili görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Bu yazımız 838 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*