Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Kübra Hera Aslan Kimdir? Biyografisi

Kübra Hera Aslan Kimdir? Biyografisi

Güzelliğiyle ve fiziğiyle büyüleyen bayan spor spikerlerimizden Kübra Hera Aslan hakkında yazmış olduğumuz bu yazımızda merak ettiğiniz, nereli, biyografisi ve tüm bilgileri bulabilirsiniz.
Kübra Hera Aslan kimdir ? : 24 Aralık 1989 yılında İstanbulda doğdu. Kendisinden bir yaş büyük ablası var. Aslen Malatyalı olduğunu ifade eden güzel sunucunun Babaanne tarafı İranlı…
Lise eğitimini İbrahim Turhan Lisesinde tamamladı. Üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olarak bitirdi. Karakter olarak kendini hırslı , kendine özgüveni olan ve çalışkan olarak tanımlayan Kübra Aslan,yapmış olduğu bir açıklamada “Asıl istediğim ingilizce öğretmenliğiydi. O mesleği yapmak istiyordum ancak olmadı.” ifadelerine yer verdi. Futboldan çok iyi anladığını ve izlemekten de büyük bir zevk aldığını söyleyen başarılı sunucu Oğlak burcudur. Çok iyi derece de İngilizce bilmekte ve İspanyolca dil eğitimi almıştır.kubra-hera-aslan-biyografi
Annesi ile birlikte alışveriş yaparken tesadüfen organizasyon yetkilileri Onu görüp güzellik yarışmasına katılmasını istemiş, ilk başlarda gelen teklifi kabul etmese de daha sonra ailesininde onayı ile yarışmaya katılmaya karar verir. 2009’da Miss Beauty Of Turkey güzellik yarışmasında 2. olduktan sonra Taylandda yapılan Uluslararası Miss Beauty Of World yarışmasında Türkiyeyi temsil ederek burada da kainat 2. güzeli seçildi.
Güzellik yarışmalarında dereceye giren yarışmacılar genelde oyuncu veya mankenlik yapar Siz neden spiker olmayı tercih ettiniz sorusuna cevap olarak; Öyle bir hevesim olmadığını ve ailesinin de manken veya oyuncu olmasına sıcak bakmadığını, kendisininde istemediğini ifade etti.
Diksiyon eğitimi alarak stajını Ntvspor da gerçekleştirdi. Daha sonra Sportivi de spor haber spikerliğinin yanı sıra, aynı kanalda program hazırlayıp sundu. Tv em de Spor Ana haber bülteni sunmaktadır.
Kübra Hera Aslan Fotoğrafları : ( Resimleri büyütmek için üzerlerine tıklayınız )

Bu yazımız 14.234 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*