Anasayfa » Üniversite Taban Puanları » KPSS 2013/1 Lisans, Önlisans ve Lise taban puanları

KPSS 2013/1 Lisans, Önlisans ve Lise taban puanlarıTemmuz ayında gerçekleşen Kamu Personel sınavı (KPSS/1) yerleştirme sonuçları neticesinde oluşan Lisans, Önlisans ve Lise taban puanları hakkında bilgi vermek için döküman olarak aşağıda paylaşım yapılmıştır.
Site editörlerimiz ilgili sınavlara katılan Binlerce memur adayının sabırsızlıkla bekledikleri Ösym’nin web sitesinden paylaşılan Kpss 2013/1 Yerleştirmeleri sonucunda oluşan Lisans, Önlisans ve Lise Taban puanlarını sitemize pdf formatında eklemişlerdir. Eğer yüklenen dosyaları görmekte sorun çekiyorsanız Bilgisayarınıza Adobe adlı programı indirip kurmanız gerekmektedir. İlgili programı bilgisayarınıza kurduktan sonra bahsi geçen dosyayı rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.
2013 Kpss  puanları hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazmış olduğunuz yorumlarla konuyu okuyan ziyaretçilerle görüş alışverisinde bulunabilirsiniz. Tüm memur adaylarımıza Site editörleri olarak başarılar dileriz.
Devlet Personel Başkanlığı Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına 1. Yerleştirme Sonuçlarına göre Lisans Tavan ve taban Puanlarına ulaşmak için tıklayınız.
Kpss 2013/1 ÖnLisans Taban Puanlarını görüntülemek için tıklayınız. 2013/1 Lise Taban puanları için tıklayınız

Bu yazımız 1.088 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*