Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » KPSS » KPSS 2012de hangi sorular iptal edildi

KPSS 2012de hangi sorular iptal edildi2012 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Lisans Sınav Sonuçlarının Açıklanması ile ilgili ÖSYMden yapılan açıklamalara göre iki soru iptal edildi.
2012-KPSS Lisans Sınavının İstatistik Testi Temel Soru Kitapçığı 10. sorusu ve Kamu Yönetimi Testi Temel Soru Kitapçığı 5. Sorusu yapılan incelemeler sonunda ÖSYM Yönetim Kurulu kararı ile iptal edildi. İlgili testleri cevaplayan tüm adayların bu soruları doğru cevapladıkları kabul edileceği bildirildi.
ÖSMYden yapılan Açıklama :
7-8 Temmuz 2012 tarihlerinde yapılan, 2012-KPSS Lisans Sınavının değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Sınav sonuçları 11 Ağustos 2012 tarihinde saat 16.00dan itibaren ÖSYMnin http://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

2012-KPSS Lisans Sınavının İstatistik Testi Temel Soru Kitapçığı 10. sorusu ve Kamu Yönetimi Testi Temel Soru Kitapçığı 5. Sorusu yapılan incelemeler sonunda ÖSYM Yönetim Kurulu kararı ile iptal edilmiş ve ilgili testleri cevaplayan tüm adayların bu soruları doğru cevapladıkları kabul edilerek değerlendirme yapılmıştır.

Adaylara duyurulur.

Bu yazımız 730 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*