Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » KPSS » KPSS 2012/2 Ortaöğretim Taban Puanları

KPSS 2012/2 Ortaöğretim Taban PuanlarıÖsymnin internet sitesinde yayınlanan Kpss 2012/2 Yerleştirmeleri sonucunda Ortaöğretim Taban puanları sitemize pdf formatında eklenmiştir. Eğer yüklenen dosyaları görmekte sorun çekiyorsanız Lütfen Adobe adlı programı Bilgisayarınıza yükledikten sonra tekrar deneyiniz. 2012 Kpss Ortaöğretim puanları hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak bizlerle bildirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz yorumlarla konuyu okuyan ziyaretçilerimizle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.
Kamu kurum ve kuruluşlarınca merkezi yerleştirme yapılmak üzere Devlet Personel Başkanlığına gönderilen (Milli Eğitim Bakanlığına ait Öğretmen kadroları ve kariyer meslek memurları dışında kalan) toplam (7.328) kadro ve pozisyona 19 – 28 Kasım 2012 tarihleri arasında ÖSYM Başkanlığınca www.osym.gov.tr adresi üzerinden tercih işlemi yapılacaktır.
Devlet Personel Başkanlığı Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına 2. Yerleştirme Sonuçlarına göre En Büyük ve En Küçük Puanlar (Ortaöğretim)
KPSS 2012/2 Ortaöğretim Taban Puanlarına ulaşmak için tıklayınız

Bu yazımız 824 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*