Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Fragmanlar » Kolpaçino 3. Devre Fragmanı

Kolpaçino 3. Devre Fragmanı

Büyük bir merakla beklenilen Kolpaçino 3. Devre Fragmanı yayınlandı. Şafak Sezerin yazıp, yönettiği ve boşrolünde oynadığı Kolpaçino 3.Devre, 11 Martta sinema severler ile buluşacak.
Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, filmde ‘Başkan’ lakaplı takıntılı bir mafya babasını canlandırıyor.
Kolpaçino 3. Devre Filminin Oyuncuları kimler?
Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Erkan Petekkaya, Ebubekir Öztürk, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Kubilay Penbeklioğlu, Tuğba Melis Türk, Mustafa Mert Koç, Çağrı Ergin, Ali Yerlikaya, Vahdet Çelik gibi isimler rol alıyor.
Kolpaçino 3. Devre Filminin konusu :
Filmde ele alınan konu ise şöyle: Özgür Sabri’nin ihanetinden sonra karısı Cemile’den ayrılmıştır. Özgür, oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte ve oradan gelen para ile geçinmektedir. Bir tartışma esnasında ‘Başkan’ lakaplı mafya babasının adamlarından birinin telefonu Özgür’ün telefonuyla karışır. Özgür, kendi villasının kirasını beklerken zarfta yirmi adet bir milyon dolarlık banknot olduğunu fark eder ve paraların üstüne yatıp kaçış planları yapmaya başlar. Fakat Başkan, bunu Özgür ve arkadaşlarının yanına bırakmamaya kararlıdır.
İşte Kolpaçino 3. Devre Fragmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*