Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Fragmanlar » Kırgın Çiçekler 6. Bölüm Fragmanı

Kırgın Çiçekler 6. Bölüm Fragmanı

Atv ekranlarının yeni dizisi Kırgın Çiçeklerin 6.Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni Bölüm de neler olacak? Tüm merak ettikleriniz video görüntülerinde mevcut…
Yeni bir dizi olmasına rağmen fenomen haline gelen Kırgın Çiçekler izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Biran Damla Yılmaz İpek Karapınar gibi oyuncuların rol aldığı dizinin bir önceki bölümünde hatırlayacağınız gibi Kemal ölmemiş Feride Öğretmende kalan Eylülü  takip ederek yine rahatsız etmeye başlamıştı. Eylülün davranışları Feride ve Toprak Öğretmeni kuşkulandırmış, Eylül ile konuşmaya çalışarak yardımcı olmaya çalışmıştılar.
Kader ailesi hakkında bir iz yakalamak için Cemre ile beraber yola çıkmış fakat herhangi bir somut delil bulamadan üzülerek geri dönmüştüler.
6. Bölüm özet görüntülerden izlediğimiz kadarı ile Kemal, altınlara karşı Kaderi kaçırdığı görülmektedir. Kemal yakalanacak mı? Kader ailesini bulabilecek mi? Feride Öğretmen ile Toprak arasında neler olacak? Tüm bu sorular ve diğer merak ettiğiniz herşey yeni bölümde cevap arayacak.
İşte Kırgın Çiçekler 6. Bölüm Fragmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*