Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Fragmanlar » Kırgın Çiçekler 4. Bölüm Fragmanı

Kırgın Çiçekler 4. Bölüm Fragmanı

Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı dizinin 4. bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. 20 Temmuz 2015 Pazartesi günü yayınlanacak dizi yine nefesleri kesecek.
Hatırlayacağınız gibi bir önceki bölüm de Eylül kendisini taciz eden üvey babasını yanlışlıkla da olsa öldürerek arkadaşlarının yardımıyla cesedi ortadan kaldırmıştı. Eylül ve arkadaşları Bölümün sonlarında dışarda bahçede Dün gece ne yaptığınızı biliyorum notu ile büyük şok yaşamıştılar.
Yeni bölüm özet örüntülerinde izlediğimiz kadarıyla Okul Müdürü Neriman Hanım Kaderi sıkıştırarak neler olduğunu öğrenmeye çalışır. Feride Öğretmen de öğrencilerden şüphelenerek olayın takibini sürdürmektedir. Yetimhanede kalan diğer arkadaşlarından olan Meral de şüphelenerek onları gizlice takip etmeye başlar.
Kemalle ilgili sırrı saklamaları giderek zorlaşırken Kader, ailesini bulabilmek için arkadaşlarını satacak mıdır?  Yeni bölüm de neler olacak?
İşte Kırgın Çiçekler 4. Bölüm Fragmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*