Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Fragmanlar » Kırgın Çiçekler 21. bölüm Fragmanı

Kırgın Çiçekler 21. bölüm Fragmanı

Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinin 21. Bölüm Fragmanı yayınlandı. 16 Kasım 2015 Pazartesi günü izleyeceğimiz yeni bölüm yine nefesleri kesecek.
Yayınlandığı günden itibaren en çok izlenen diziler arasında yer alan Kırgın Çiçeklerin Bir önceki bölümün de hatırlayacağınız gibi Kaderin Annesi Banunun intiharı ile kızlar hastaneye koşar. Songül suçluluk duygusuyla kıvranmaktadır. Kadere gerçeği söyleyince arkadaşlıkları bitme noktasına gelir. Cemrenin halası Emel, Nazanın mirasın üzerine yattığını öğrenerek Serkan ve Defnenin annesi olan Nazanın kapısına dayanır.
Yeni bölümün fragman görüntülerine baktığımızda Kaderin öldüğünü görmekteyiz. Kader ölüyor mu ? Kader diziden ayrılacak mı? Eylül ile Üvey Babası arasında neler yaşanacak? Kızlar kaza sonrasında neler yapacak? Acaba dizi bitecek mi? Tüm bu sorular ve merak ettiğiniz tüm detaylar yeni bölümde cevap bulacak.
Tavsiyeler : Gökçe Akyıldız Kimdir? Biyografisi – Aleyna Solaker Kimdir? Biyografisi – Biran Damla Yılmaz kimdir?
İşte Kırgın Çiçekler 21. bölüm Fragmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*