Anasayfa » Fragmanlar » Kırgın Çiçekler 15. Bölüm Fragmanı

Kırgın Çiçekler 15. Bölüm FragmanıAtv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı dizinin 15. Bölüm Fragmanı yayınlandı. 5 Ekim Pazartesi günü yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak olan Kırgın Çiçekler yine nefesler kesecek.
Yeni bir dizi olmasına rağmen konusu ve oyuncularıyla adeta bir fenomen olan müthiş dizi reyting rekorları kırmaya da devam ediyor. Yayınlandığı günden beri en çok izlenen diziler arasında yer almakta ve Sosyal medya paylaşım sitelerinde en çok konuşulan konular arasında gösteriliyor.
15. Bölüm de neler olacak?: Bir önceki bölüm de Defne ve Serkanın babası trafik kazasından sonra ameliyata girerken Defneye Cemrenin mirasını yediklerini ölüm döşeğindeyken itiraf etti. Defne Cemreye Babasının itirafını söyleyecek mi? Kaderin annesinin ona yaptıklarını öğrendikten sonra ne tepki verecek? Feride öğretmen istifasını geri çekecek mi?
Tavisyeler : Biran Damla Yılmaz kimdir? (Kırgın Çiçekler Eylül) – Gökçe Akyıldız Kimdir? Biyografisi – Aleyna Solaker Kimdir? Biyografisi
İşte Kırgın Çiçekler 15. Bölüm Fragmanı

Bu yazımız 399 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*