Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Televizyon » Kim Milyoner Olmak İster Başvuru formu

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru formu

Ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner olmak ister Kenan Işık sunuculuğuyla  ayrı bir heyecan veren, en çok izlenen ve en çok kazandıran yarışma programı olarak dikkat çekiyor.
Atv de yayınlanan yarışma programında yarışmacılara sorulan soruların genel kültür bilgisine hitaben sorulması, yarışanların joker haklarının olması ve verilen cevaplara göre katlanarak kazancın artması yarışmaya katılımları bir hayli cezbetmiştir.
Özellikle Genel Kültür Bilgisine güvenen adaylar hem Kenan Işıkla yarışmanın keyfini çıkarıyor, hemde verilen cevaplara göre zengin olma fırsatını yakalıyor.
Bu Eşsiz ve keyifli yarışma programına katılmak için sadece internetten yapılan başvuru formunu Siz Ziyaretçilerimize yardımcı olmak adına bulup paylaşmak istedik. Vereceğimiz adresten Kim Milyoner olmak ister adlı yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.
Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.
Yarışmaya katılacak olan tüm adaylara başarılar dileriz.

Bu yazımız 1.673 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*