Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Kendi Kimdir? Biyografisi ve Resimleri

Kendi Kimdir? Biyografisi ve Resimleri

Özellikle son dönemlerde gerek sosyal medyada gerekse görsel medya da ismini sıkça duyduğumuz Kendi hakkında çeşitli sitelerden derlemiş olduğumuz kaç yaşında, Kendi hayatı, Kendi kimdir?, Kendi nereli, Kendi saç modeli, Hayatı ve Biyografisi bilgilerini Sizlerle paylaşmaktayız.
Kimdir?: Gerçek adı Nuray Ülker olan “Kendi” 4 Şubat 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 4 yaşında klasik bale eğitimi almaya başladı. 1 yıl piyano eğitimi aldı, Lisedeyken 4 sene bateri çaldı, Pera güzel Sanatlar’da piyano dersleri aldı. Voleybol ile ilgilendi. Şan dersleri aldı, Sahne ismini ünlü çizgi film “Şeker Kız Candy”den almıştır. Biyografi Kendi, 2009 yılında “Aksi Single” albümüyle müzik dünyasına adım attı. Kendi, daha önce modellik ve Number 1 TV’de VJ’lik yaptı; reklam filmlerinde, dizilerde oynadı. Hey Girl’ün kapak kızı yarışmasında da ilk 10’a kalmış, Kendi, 14 yaşındayken “Aşkına Eşkıya” dizisinde rolaldı, Sonra 15-16 yaşlarında “Gurbet Kadınları”nda rol aldı. sonra da “Cennet Mahallesi”dizisinde oynadı. “Evcilik Oyunu” yarışmasında görev aldı. Pembe takıntısı vardır, evi pembe, arabası pembe. Tiner kokusuna alerjisi var. 2012 yılında Star TVde yayınlanan “Benzemez Kimse Sana”adlı yarışma proğramında yarışmacı olarak görev aldı.
Hobileri: Surf ve alışveriş yapmak.
– Fobisi: Böcekler
– En sevdiği film: Lambada, Come Along Poly
– Dinlediği müzik türü: Elektronik, indie, trip-hop. Sasha, the pinker tones goldfrapp dinlemeyi seviyor.
2013 yılında Boxer dergisinin okuyucuları tarafından Türkiyenin En S…i Kadın seçildi.
Kendi fotoğrafları: (Resimleri büyütmek için üzerlerine tıklayabilirsiniz.)

Bu yazımız 11.725 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*