Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Justin Bieber İstanbul Konseri (2 Mayıs 2013)

Justin Bieber İstanbul Konseri (2 Mayıs 2013)Bu yazımızda Ünlü şarkıcı Justin Bieber İstanbul konseri ne zaman nerde ve bilet fiyatları ile ilgili bilgiler verecğiz.
Özellikle Türkiyede ki genç kızların yıllardır hayal olarak nitelendirdikleri konser gerçek oluyor.
Özel bir etkinlik kapsamında 2 Mayıs 2013 günü İTÜ Stadyumu’nda konser verecek olan Justin Bieber Albümleri tüm dünyada 15 milyon rakamına ulaşarak kırılması zor bir rekora imza atarak tüm dünyanın dikkatini çekmiştir. 43 milyondan fazla Facebook hayranı, 22 milyondan fazla Twitter takipçisi ve 2,9 milyardan fazla YouTube görüntülemesi olan ünlü yıldız tüm zamanların en popüler YouTube sanatçısı olup, 2012 Billboard Müzik Ödülleri’nde Yılın Sosyal Sanatçısı seçilmiştir.
Biletlerin satışa çıkmasından kısa bir süre sonra yoğun ilginin olduğu ve biletlerin kısa sürede tükendiği ifade edildi.
Justin Bieber’in konseri 2 Mayıs’ta İstanbul Teknik Üniversitesi Stadyumunda gerçekleşecek. Türkiye’de hayranlarıyla 2 Mayıs Perşembe akşamı İTÜ Stadyumunda buluşacak olan ünlü isim bu etkinlikle Türkiye’ye ilk kez adım atmış olacak.
Justin Bieber Konser Bileti Fiyatları
Muhteşem konserde Bilet fiyatları 100 ila 534 lira arasında değişmekte olup konser öncesinde ünlü şarkıcı ile tanışma ve fotoğraf çektirme olanakları da VIP paketleri ile satışa sunulacak
Not : Yapılan açıklamalarda Etkinliğin resmi sponsorları hariç, etkinlik biletinin izinsiz dağıtıldığı kampanyalardan alınan biletlerin tespit edilmesi durumunda, bahsi geçen biletler koşulsuz iptal edilecek ifadeleri kullanıldı.

Bu yazımız 654 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*