Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » 14 Kasım Jennifer Lopez İstanbul Konseri ve Fotoğrafları

14 Kasım Jennifer Lopez İstanbul Konseri ve Fotoğrafları14 Kasım Çarşamba 2012 tarihinde Dünyaca ünlü yıldız olan Jennifer Lopez İstanbul Ataköy Arena da bulunan Aslı Çakır Atletizm salonunda birinci konserini verdi. Konser başlamadan önce ünlü yıldızı yakından görebilmek ve şarkılarını, dinlemek için erken saatlerde hayranları salona akın etti.
Saat 21:00 da başlayan muhteşem konsere gelen hayranları Jennifer Lopezi ilk defa görecekleri için heyecanlı olduklarını söylerken soğuk havaya rağmen sabahın erken saatlerinde salona geldiklerini ifade ettiler. Bilet bulma konusunda da zorluklar çıktığını ifade edenler yinede herşeye rağmen herşey güzeldi ifadelerini kullandılar. Güzel yıldız 16 Kasım ve 17 Kasım tarihlerinde de İstanbul da konser verecek.
Sahneye taşlı elbisesşyle çıkan ünlü popçu şarkıları ve sahnede ki danslarıyla geceye katılan hayranlarına unutamayacakları bir anı yaşattı. Konsere gelen izleyiciler cep telefonları ve fotoğraf makineleri ile bol bol fotoğraf çekerken, anı ölümsüzleştirmek isteyip bunları twitter gibi sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınında görmelerini sağladılar.
İşte Jennifer Lopez İstanbul Ataköy Konseri ve Fotoğrafları

Bu yazımız 757 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*