Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Magazin Haberleri » İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 Birincisi Gizem Özdilli oldu.

İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 Birincisi Gizem Özdilli oldu.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler birincisi kim oldu?  yarışmayı kim kazandı?
İste Benim Stilim birincisi ve 200 bin liralık para ödülünü kazanan isim, Gizem Özdilli Türkiyenin en stil kadını seçildi.
5 Şubat Cuma 2016 tarihinde yapılan Tv 8 ekanlarında yayınlanan ve büyük bir çekişmeye sahne olan yarışmada finallere kalan Tuğçe Özbudak, Gizem Özdilli, Berna Öztürk, Pelin Suade ve Simge Tertemiz arasında yapılan, halk tarafından verilen oylarla Türkiyenin en stil kadını ünvanını kazanan Gizem Özdilli oldu.
İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler SMS sonuçları:1. Gizem Özdilli 2. Pelin Suade 3. Simge Tertemiz 4. Tuğçe Özbudak
5. Berna Öztürk
Final Gecesi konuk sanatçı olan Alişan seslendirmiş oldurduğu şarkılarla geceye renk kattı.
2016nın ilk haftasında başlayan ve ilk günlerinde reyting rekorları kıran yarışmailerleyen günlerde beklenilen performans ve reytingleri elde edemediği için erken final kararı alındı. Bu karardan sonra yarışmanın kuralları da yenilenerek yarışmada her gün bir kişi veda etti.
İşte Benim Stilim yeni sezonunda 12 isimsiz yarışmacı yarışacak. İşte Benim Stilim yeni sezonunun Haziran ayına kadar devam edebileceği söyleniyor. yeni sezonu 8 Şubat Pazartesiden itibaren devam edecek. Yeni sezonda jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, Hakan Akkaya ve İvana Sert olacak. Uğurkan Erez ise sadece gala gecelerinde jüri koltuğuna oturacak. Jüri üyelerinden Neslihan Yargıcı yeni sezonda olmayacak.
Gizem Özdilli Kimdir

Bu yazımız 676 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*