Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Magazin Haberleri » İşte Benim Stilim ikinci sezon birincisi kim oldu?

İşte Benim Stilim ikinci sezon birincisi kim oldu?

Tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim programının ikinci sezon birincisi kim oldu?
Tüm Türkiyeyi ekranlara kitleyen İşte Benim Stilim yarışmasının birincisi Emel Özkızıltaş oldu ve 100 bin liralık ödülü kazandı.

İşte Benim Stilim büyük final ve sürpriz jürisi Bengü ile dün akşam ekrana geldi. Yarışmada son 5e Nazlı Hamarat, Emel Özkızıltaş, Zeynep Öztürk, Çiğdem Çelik ve İlbige Uzun kaldı. Final öncesi jüriler tarafından yapılan oylama sonucunda İlbige Uzun finale veda etti. Final bölümü canlı olarak yayınlanan yarışmada Nazlı Hamarat, Emel Özkızıltaş, Zeynep Öztürk ve Çiğdem Çelik arasında kıyasıya bir çekişme yaşandı. Seyircilerin yolladığı oylar sonucu Emel Özkızıltaş birinci oldu. 2. olan isim Zeynep Öztürk. 3. olan yarışması Nazlı Hamarat oldu, Çiğdem Çelik ise 4. oldu.
Gecenin konsepti olan “İşte Benim Stilim Gala Gecesi” konsepti ile jüri üyelerinin karşısına çıktı. İşte Benim Stilim jüri konuğu Bengü ise, seslendirdiği şarkıları ile izleyenleri eğlendirdi.
jüri üyesi Nazlı Hamarat ve İlbige Uzun arasında seçimini yaparak eleme oylarını vererek birini gönderdi.
Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez ve İvana Sert de İlbige Uzun elensin dedi.  Bengü, Kemal Doğulu Nazlı Hamarat elensin dedi.
Tavsiye Yazımız : Emel Özkızıltaş kimdir

Bu yazımız 1.881 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*