Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Üniversite Ücretleri » İstanbul Şehir Üniversitesi 2018-2019 Eğitim Ücretleri

İstanbul Şehir Üniversitesi 2018-2019 Eğitim Ücretleri

Üniversite Eğitimini İstanbul Şehir Üniversitesinde görmek isteyen adayları bilgilendirmek amacıyla 2018-2019 yılı eğitim ücretlerini sitemizde paylaşmaktayız.

Öğrenim ücreti anlaşmalı bankaların kredi kartları kullanılarak yıllık öğrenim ücreti 8 taksit; dönemlik öğrenim ücreti 4 taksit ile ödenebilir. Ayrıca öğrenim ücreti bankalardan eğitim kredisi alınarak da ödenebilir.
Peşin ödemelerde %5 indirim uygulanmaktadır.
Burslar : Şehit Çocukları bursu, Kardeş indirimi, Akademik Tercih bursu ve ilk tercih bursları gibi çeşitli burslar mevcuttur.
Aylık nakit ödenen destek bursları karşılıksız olup; belirlenen azami süreler içinde öğrenci öğrenimine ve derslerine devam ettiği sürece verilir.
İngilizce Hazırlık Programı dâhil olmak üzere eğitimi süresince öğrenimine devam etmeyen öğrencinin burs kapsamındaki nakit ödemeleri ilgili yarıyıl için kesilir. Üniversiteye giriş başarı bursları kapsamında sunulan öğrenim ücretinden %100, %75, %50 ve %25 muafiyet imkânı, öğrencinin İngilizce hazırlık programında geçireceği (1+1 yıl) süre ile lisans eğitimindeki (4+2 yıl) öğrenimi süresince, not ortalaması koşulu veya ders geçme başarı koşulu aranmaksızın devam eder.
* Üniversite hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.
İstanbul Şehir Üniversitesi Nerededir ? : 
Adres: Altunizade Mh., Kuşbakışı Cd No:27, 34662 – Telefon: 444 4 034

İstanbul Şehir Üniversitesi 2018-2019 Eğitim Ücretleri

Lisans öğrenim ücretleri Psikoloji, Hukuk ve Mimarlık programlarında KDV dâhil yıllık 44.750 TL
Diğer lisans programlarında ise KDV dâhil yıllık 39.750 TL‘dir.
Lisans programlarına yeni kayıt yaptıracak (Psikoloji, Hukuk ve Mimarlık dâhil) ve İngilizce Hazırlık Programında okuyacak öğrenciler için İngilizce Hazırlık Programı ücreti KDV dahil 39.750 TL‘dir.
diğer lisans ve hazırlık programlarında KDV dâhil yıllık 34.900 TL,
Meslek Yüksekokulu’nun tüm önlisans programları için KDV dâhil yıllık 22.750 TL’dir.

Bu yazımız 14.740 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*