Anasayfa » Üniversite Ücretleri » İstanbul Kültür Üniversitesi 2015-2016 Eğitim ücretleri

İstanbul Kültür Üniversitesi 2015-2016 Eğitim ücretleriİstanbul Kültür Üniversitesi 2015-2016 yılı Eğitim ücretleri  ve kontenjanlar pdf olarak sitemize eklenmiştir.
Yazımızı sonuna kadar okuduktan sonra ücretler hakkında gerekli olan bilgilendirmeyi bulabilirsiniz. Konu hakkında bizlere yorum bırakarak görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
Peşin veya taksitli ödemelerde, kredi kartının kullanılabilir limitinin yıllık eğitim ücretinin tamamını karşılayacak tutarda olması gerekmektedir.
Düzenli ödeme yapan ve geçmiş yılda borcu bulunmayan öğrencilere taksitle ödeme yapabilir. Öğrenci velileri adına açılan Ek Hesap Hizmeti ile bankadaki mevduat hesabınızın bakiyesi yeterli olmasa bile şubeden tutarı taksitleri ve ödeme tarihleri üniversite tarafından belirlenen öğrenim giderleri son ödeme gününde ek hesabınızdan üniversitenin hesabına elektronik ortamda aktarılır.
Not : 2015 ÖSYS sonuçlarına göre TS puan türünde ilk 1000’e, diğer puan türlerinden ilk 3000’e (yerleştirildiği Y-LYS veya Y-YGS puan türünden) giren adaylardan (DİL puanları hariç) İKÜ’de bir lisans programına yerleştirilen öğrenciler normal öğrenim süresi içinde yıllık eğitim-öğretim ücretini ödemezler.
Bu öğrencilere lisans öğrenimlerine katkı sağlamak için, aylık 750 TL (her yıl, 9 ay süresince) nakit öğrenci gereksinim bursu ile yıllık 2.000 TL nakit bilgisayar-kitap-cd bursu verilecek, öğrenci yurtlarımızda da ücretsiz olarak konaklama imkânı sağlanmaktadır.
İstanbul Kültür Üniversitesi 2015-2016 Eğitim ücretlerini pdf olarak görüntülemek için tıklayınız

Bu yazımız 40.310 kez okunmuş

3 yorum

  1. Fakirler okumasın 31200 artı masraflar çözümü ne olabilir yaşama hakkı yanlız parası olanamı sen sürünmü olması lazım diğer giderleri anlarım hocalara? Vericeğine burs vericeğine ücretleri makul olabilir.

  2. Ben mimarlık okumak istiyorum.Arayıp bilgilendirebilirmisiniz beni lütfen.

    • Merhaba, Cep Telefon bilgileri girmek maalesef yasaktır. Bu nedenle yorumda ki telefon bilginiz güvenlik nedeniyle silinmiştir. İlgili Üniversitenin sitesinde ki iletişim bölümünü kullanıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*