Anasayfa » Üniversite Ücretleri » İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu Ücretleri

İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu Ücretleri

İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu 2017-2018 yılı Ücretleri açıklandı. Önlisans eğitimi veren yüksekokul, Zincirlikuyu merkez, Ortaköy yerleşkesi ile birlikte toplam 2 yerleşke ile ön lisans eğitimine başlamıştır. 2015 yılı itibarıyla Çengelköy Yerleşkesine taşınmıştır.

Fiyatlara %8 KDV dahildir. Vadeli ödemelerde 10 eşit taksit uygulanır. Burslu programlara yerleştirilen öğrencilere verilen burs yalnızca eğitim-öğretim ücretini kapsar. Burslardan veya indirimlerden (kardeş indirimleri hariç) yalnızca biri geçerlidir. Kardeş olan öğrencilerin herbirine %10 burs verilmektedir.

Hazırlık sınıfı sadece Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik bölümünde zorunlu, diğer bölümlerde isteğe bağlıdır. Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik bölümünü tam ve %50 burslu kazanan öğrencilerin bursu hazırlık sınıfında da geçerlidir. Diğer öğrencilerinde kazandıkları burslar hazırlık sınıfını kapsar.

ÖSYM BURSU: Tam ve %50 burslu kontenjanlardır. Aday tercih listesine yazıp, ÖSYM tarafından yerleştirildiğinde burslardan yararlanır.

SIRALAMA BURSU: Sağlık programlarının tam ücretli olanını 1. Sırada yazıp kazanan öğrenciye % 50 oranında verilen burstur.

İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu iletişim Bilgileri : 
Telefon: 444 9 134 Fax: +90 (212) 216 09 14 E-mail: info@kavram.edu.tr
İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu  2017-2018 Ücretleri için tıklayınız

Bir yorum

  1. %75 burslu yokmu agiz ve diş sağlığı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Ücretleri (2018-2019)

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi (KGTÜ )2018-2019 yılı Ücretleri açıklandı. Aşağıda detaylı olarak ...