Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Üniversite Ücretleri » İstanbul Bilim Üniversitesi 2018-2019 Eğitim Ücretleri

İstanbul Bilim Üniversitesi 2018-2019 Eğitim Ücretleri

Üniversite Eğitimini İstanbul Bilim Üniversitesinde görmek isteyen öğrenciler için 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Ön Lisans ve Lisans Programları Öğrenim Ücretleri hakkında bilgiler sunmaktayız.
Bilgilendirme : Yeni kayıti şlemleri Esentepe Merkez Kampüsü Büyükdere C addesi N o:120 /A Esentepe (Gayrettepe metrosu çıkışı yanında) adresinde yapılacaktır.
Not : Adayların kayıt için bizzat başvurmaları gerekmektedir. Posta ile kayıt yapılmaz. Kayıt için istenen belgelerin onaysız sureti veya fotokopisi kabul edilmez. Belgeler eksik ise kayıt yapılmaz.
İstanbul Bilim Üniversitesi 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Ön Lisans ve Lisans Programları Öğrenim Ücretleri için tıklayınız
Yabancı Uyruklu Öğrencilerin Eğitim Ücretleri Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ile aynıdır. Eğitim Ücretinin tamamını peşin olarak taksitli tutar üzerinden ödemeleri gerekmektedir.
İstanbul Bilim Üniversitesi 2018-2019 Eğitim Ücretleri hakkında görüşlerinizi sormak istediklerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Bu yazımız 9.124 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*