Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » İnna Bursa Konseri

İnna Bursa KonseriDünya ünlü popcu İnna 51. Uluslararası Bursa Festivali etkinliğinde 04.07 2012 ÇArşamba günü vermiş olduğu konserle hayranlarını coşturdu.
Konser öncesi kaldığı otelde basın mensuplarının sorularına açıklamalarda bulunan popcu Bursaya ilkez geldiğini şehri yeteri kadar gezmediğini ancak Bursa halkının ve Türk insanlarının çok sammi olduklarını dile getirdi.
Bundan sonrada gelecek yıllarda da sık sık Bursaya konser vermek için geleceğini ifade eden İnna Ülkesi Romanya dışında ilkkez Türkiye de konser verdiğini ifade ederek Türkiyeyi çok sevdiğini ve Sosyal medya da kendisini takip eden hayranlarının çoğunun Türk insanı olduğunu belirtti. Konser de birbirinden hit müzikleri seslendireceğini ve süpriz şarkılara da yer vereceğini söyledi.
Yaklaşık 5 bin kişinin izlediği konser de Çingenem adlı Türkçe şarkısıyla hayranlarına süpriz yapan şarkıcı gösterilen ilgiden dolayı şaşkınlığını gizleyemedi. Sahnede en büyük Bursaspor diye slgogan atan İnna konser sonrası hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirip imza dağıttı.
İnna Bursa Konseri Resimleri

Bu yazımız 3.014 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*