Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » İnfaz ve Koruma Memuru Alımı Başvuruları

İnfaz ve Koruma Memuru Alımı BaşvurularıAdalet Bakanlığı tarafından 1988 İnfaz Ve Koruma Memuru öğrencisi alacaktır. Başvurular 23 Kasım 2012 Tarihinde başlayacak ve 30 Kasım 2012 tarihinde mesai satinde sona erecektir.
Başvuru Şartları :
Başvurular sözlü sınav ve mülâkatın yapılacağı Ankara, Bakırköy, Erzurum veya Kahramanmaraş Adlî Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlıklarına ya da mahallî Cumhuriyet Başsavcılıklarına yapılacaktır. Başvuru evrakı, masrafı ilgilisinden alınmak suretiyle mahallî Cumhuriyet Başsavcılıklarınca aynı gün acele posta servisi ile sözlü sınav ve mülâkatın yapılacağı adlî yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu başkanlığına gönderilecektir.
Mahallî Cumhuriyet Başsavcılıklarına yapılan başvurularda, başvuru evrakının taranarak ivedi UYAP üzerinden ve fiziki olarak da sınavı yapacak ilgili komisyona gönderilmesi gerekmektedir.
Adaylar sadece atanmak istedikleri kurumun bağlı olduğu yer adli yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu başkanlığını tercih etmek suretiyle başvuruda bulunabileceklerdir. Birden fazla komisyona başvurulması durumunda başvurular geçersiz sayılacak, bu şekilde sınava girenler kazanmış olsalar dahi öğrenciliğe kabul edilmeyeceklerdir.
Boy-Kilo Ölçümü ve Sınav Tarihi: İlan edilen kadro sayısının 5 katı adayın boy-kilo ölçümü 10-11 Aralık 2012 tarihleri arasında yapılacaktır. Boy-kilo şartını taşıyanların 13 Aralık 2012 ve devam eden günlerde sözlü sınav ve mülâkatı yapılacaktır.

Bu yazımız 731 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*