Hazal Kaya  Kimdir?
Biyografisi (Hayatı):
Ünlü oyuncu Hazal Kaya 1 Ekim 1990 tarihinde Gaziantep’de dünyaya geldi. İstanbul İtalya Lisesinden mezun olduktan sonra 2009 yılında Bilgi Üniversitesi Sahne ve gösteri Sanatları performans bölümünde eğitimine devam etti. Genco adlı dizide başrol olarak ilk kez 2007 yılında Ekranlarda boy göstermeye başladı.
Halid Ziya Uşkaklıgil’in Aşk-ı Memnun romanından esinlenen ve aynı adla ekranlarda izlenen dizide Nihal rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran genç oyuncu Hazal Kaya; 14 Ocak 2011 de Show Tv de yayınlanan  ve Milyonları ekrana kitleyen Adını Feriha koydum dizisinde ki performansıyla da gönüllere taht kurmuştur. Çalgı Çengi, Behzat Ç, Ay büyürken uyuyamam, Bu son olsun, Otostop, Son Yaz Balkanlar gibi dizilerinde de çeşitli rollerde görev yapmıştır.
Resmi Twitter Adresi :https://twitter.com/HazalKaya110
Efendim.Net Site editörleri olarak ünlü oyuncunun çeşitli sitelerdeki fotoğraflarını derleyerek Siz değerli ziyaretçilermizin beğenilerine sunduk.
Yeni Resimler eklenmiştir. Güzel yıldız için konu altından bizlere yorum bırakabilirsiniz. Burası sanal Alem kimbilir güzel oyuncu yorumlarınızı görüp Sizlere cevap verebilir :)
Hazal Kaya’nın Yeni Resimleri:
(fotoğrafları büyütmek için üzerlerine tıklayiniz.)

Önceki yazımız olan ve sonraki yazımız olan başlıklı makeleyi okudunuz mu?

Benzer Yazılar